در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
لنت ترمز جلو بي ام و فروش قطعات بي ام و

تاريخ : ۱۶ فروردين ۱۳۹۷

شركت هاي صنعتي هنگام برنامه ريزي براي توليد محصولات خود در تهيه وتوليد قطعات يدكي ، هميشه خاص عمل مي كنند تا بتوانند خودرو هاي شان را در بازار به خوبي عرضه نمايند.يا بهتر است اين گونه توضيح دهيم كه تكنولوژي توليد و قطعات مورد استفاده در خودرو ها متفاوت بوده وسياست شركت ها به گونه اي است كه بتوانند به روز ترين تكنولوژي ها را  ارائه دهند. يكي از شركت هاي فعال در اين زمينه بي ام و است . اين شركت از تكنولوژي ها ي خاصي براي توليد قطعات خودرو بهره برده  ودر تلاش براي ارتقاء آن مي باشد . همين امر از مهم ترين رموز موفقيت بي ام و به عنوان يك خودروساز معروف مي باشد .

تغيير مواد استفاده شده در لنت براي بهبود شرايط محيط زيستي و ايمني تنوع خاصي از مواد را در لنت ترمز ايجاد كرده كه از جمله پارامترهاي تعيين كننده كيفيت در لنت ترمز ها موارد زير است :

  • عدم ايجاد صدا در حين ترمز گيري
  • ايجاد شتاب ترمز گيري
  • انتقال گرمايي لنت 
  • ماندگاري اصطحكاكي در دراز مدت
  • طول عمر مفيد

لنت ترمز جلو بي ام و ازنوع  ديسكي مي باشد. خودرو هاي  اين كمپاني از شتاب حركتي و توان بالايي در موتور خود برخوردارند.  بر همين اساس وجود قابليت كنترل خودرو بر روي چرخ هاي جلو  ، اهميت لنت جلو را صد چندان مي كند . پس بايد توجه داشت كه لنت هاي خودرو در بالاترين كيفيت خود عمل نمايند و در صورت بروز مشكل به سرعت اقدام به خريد لنت ترمز جلو بي ام و نمود .

اسپيرياب به گونه اي عمل مي كند كه شما مي توانيد علاوه بر دسترسي به اطلاعات مفيد در زمينه لنت ترمز جلو بي ام و به آساني و با صرف كمترين زمان و هزينه اين قطعه را در اختيار بگيريد .

 

سايت منبع : اسپرياب - سايت فروش قطعات خودروارسال توسط امير
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]